تور آبشار حویق
متقابلا اعلام خواهد شد
 
یک روز-کد سفر 14
جاذبه‌ها:

بازدید از ابشار دو قلو زمرد- پیاده روی در جنگل حویق

توجه:


آیا این سفر برای من مناسب است؟
طبقه بندی:
نحوه اجرای سفر: گروهی

اطلاعات حرکت
محل حرکت: پارک حافظ
زمان حرکت: ساعت7 صبح (نیم ساعت قبل در محل باشید)

استان مورد بازدید: گیلان  برنامه سفر
برنامه سفر
روز جمعه حرکت بطرف ابشار دو قلو زمرد و  روستای زیبای حویق صرف صبحانه در حیران در روستای حویق توقف  ماشین را ترک وپیاده بطرف ابشار حرکت می نماییم بعداز 2:30 پیاده رویدر جنگل زیبای حویق به آبشار مارسیم بعد صرف ناهار ساعت 3:30 بطرف روستا ی حویق حرکت می کنیم در در خواست مسافر برای برگشت با نیسان بعد از اخذ هزینه می توان برای گروه استفاده کرد ساعت 9:00 در اردبیل

پذیرایی و اقامت
یک وعده صبحانه یک میان وعده


شرایط و مقررات مهم
 1. قرارداد و کلیه مدارک مورد نیاز اعم از بلیط، تائیدیه هتل و... به صورت رایگان برای همسفران ارسال خواهد شد.

 2. لطفا قبل از ثبت‌نام «منشور و قوانین تورهای طبیعت‌گردی مهسان گشت» را مطالعه فرمایید.

 3. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.

 4. جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک‌بار مصرف خودداری فرمائید.

 5. لطفا با دقت کامل سفرنامه، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر اردبیل اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

 6. در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طق شرایط مندرج در مهسان گشت محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.نکات مهم در هنگام ثبت نام
 1. قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این‌صورت مسئولیتی بر عهده lمهسان گشت نخواهد بود.
 2. رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار است، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند.
 3. بهترین روش ثبت‌نام، ثبت‌نام و پرداخت به‌صورت اینترنتی است (استفاده از فرم روبرو). با این حال، درصورت عدم امکان استفاده از امکانات پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:
  نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
  سامان 6219861014330103 سیمین غیبی
 4. پس از واریز وجه لطفا نام و نام خانوادگی نماینده مسافران، تعداد نفرات و نام همسفران، نام و تاریخ تور را به یکی از روش‌های زیر به اطلاع همکاران مهسان گشت  برسانید:
  - ارسال پیام کوتاه به شماره موبایل 09149661868 (لطفا از Deliver شدن پیامک خویش اطمینان حاصل نمائید)
  - ارسال ایمیل به آدرس Mahsangasht@yahoo.com
  - تماس با همکاران شرکت مهسان گشت 33332226
 5. پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، به‌صورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر مهسان گشت تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر مهسان گشت  آن را دریافت کند. مهسان گشت از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.
 6. در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در «منشور مهسان گشت» از مسافر دریافت خواهد شد. برای مطالعه شرایط انصراف اینجا را کلیک کنید.
فرم رزرو سفر
لطفا برای هماهنگی های آتی تماس حاصل فرمائید
نام :
نام‌ خانوادگی :
موبایل:
ایمیل: